Biuletyn Informacji Publicznej

Platforma ePUAP

Logo ePUAP

Zgodnie z ustawą w z dnia 17 lutego 2005 roku o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2013 r. poz. 565 ze zm.) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie udostępnia Elektroniczną Skrzynkę Podawczą na platformie ePUAP.

W celu złożenia dokumentu elektronicznego poprzez elektroniczną Platformę Usług Administracji Publicznej konieczne jest posiadanie bezpłatnego konta użytkownika na platformie ePUAP. Dokumenty elektroniczne muszą być podpisane bezpiecznym podpisem elektronicznym weryfikowanym za pomocą ważnego kwalifikowanego certyfikatu lub profilem zaufanym ePUAP.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 14 września 2011 roku w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczania dokumentów elektronicznych oraz udostępniania formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz.U. z 2011 r. poz. 1216 ze zm.) Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie akceptuje formaty elektroniczne wymienione w załączniku do Rozporządzenia.
Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3 MB.

Dokumenty elektroniczne zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.

Więcej informacji znajduje się w dziale Pomoc na platformie ePUAP pod adresem: Strefa Klienta ePUAP.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie
Data utworzenia:2015-10-21
Data publikacji:2015-10-21
Osoba sporządzająca dokument:Irena Gryboś
Osoba wprowadzająca dokument:Irena Gryboś
Liczba odwiedzin:4918