Jesteś tutaj: Start / Dane teleadresowe

Dane teleadresowe

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radzionkowie:

mgr Grzegorz Zadęcki - dyrektor
tel. kom. 530 339 366
e-mail: dyrektor@mosir.radzionkow.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Irena Gryboś - główna księgowa
Tel.: 32 793 70 86 w. 4
Kom.: 883 344 875
e-mail: i.grybos@mosir.radzionkow.pl

godziny pracy: 7:00-15:00  

ADMINISTRACJA

Patrycja Piec
Kom. 883 344 872
e-mail: p.piec@mosir.radzionkow.pl

KADRY i PŁACE

Izabela Niesler-Panok
Tel.: 32 793 70 86 w. 5
Kom.: 883 344 873
e-mail: i.panok@mosir.radzionkow.pl

godziny pracy: 6:00-14:00

DZIAŁ ORGANIZACJI SPORTU

Ewelina Tyczka - tel.: 883 344 865, e-mail: e.tyczka@mosir.radzionkow.pl
Patrycja Maciejewska - tel.: 883 344 877, e-mail: p.maciejewska@mosir.radzionkow.pl
Adam Nowak -  tel.: 883 344 870, e-mail: a.nowak@mosir.radzionkow.pl

godziny pracy: 7:00-15:00

Kierownicy obiektów sportowych

Sławomir Mikusiński - tel.: 883 344 866
e-mail: s.mikusinski@mosir.radzionkow.pl
Wojciech Cieszyński - tel. 883 344 864
e-mail: w.cieszynski@mosir.radzionkow.pl

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH: 

Adam Adamczyk - e-mail: odomosir@mosirek.pl

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radzionkowie
Data utworzenia:2015-10-21
Data publikacji:2015-10-21
Osoba sporządzająca dokument:Irena Gryboś
Osoba wprowadzająca dokument:Irena Gryboś
Liczba odwiedzin:5191